7

Dragons Rise of Berk Hack na Runes i Odins Rings

Dragons Rise of Berk hack

Dragons Rise of Berk Hack na Runes i Odins Rings – Wielka premiera programu

W tym artykule mamy przyjemność zaprezentować Ci efekt naszej pracy. Dzisiaj opublikujemy dla użytku publicznego perfekcyjnie działający Dragons Rise of Berk Hack, dzięki któremu wygenerujesz bardzo szybko na swoje konto nieograniczone ilości Runes i Odins Rings. Jeśli jesteś zainteresowany jedynym działającym programem do tej gry, zapraszamy serdecznie.

 

Dragons Rise of Berk Hack możesz pobrać w dolnej części artykułu. Nasz program jest w języku polskim, posiada prosty ciemny interfejs. Każdy użytkownik bez najmniejszego problemu poradzi sobie z wygenerowaniem na swoje konto runes i odins rings. Wystarczy wybrać platformę na której mamy uruchomioną grę, następnie wpisać swoja nazwę i nacisnąć przycisk “Wykryj urządzenie”. Program poinformuje nas o poprawnym połączeniu. Następnym krokiem jest wpisanie ilości Runes i Odins Rings, które chcemy otrzymać na konto. Ostatnim krokiem jest zaznaczenie Anty-Ban i Proxy – są to funkcje chroniące Twoje konto. Kiedy wszystko jest gotowe i jesteś upewniony, że włączyłeś dwie funkcje zabezpieczeniowe – naciśnij przycisk Start.

 

 

opis gry
Zostań najlepszym hodowcą smoków

Aby rozpocząć grę w Dragons Rise of Berk, należy być podłączonym do internetu. Przygodę swoją rozpoczynamy mając tylko jednego smoka, o unikalnej nazwie Toothless. Specjalna zdolność smoka to wyszukiwanie innych smoków. Poszukiwanie jednego smoka może trwać od 1 minuty aż do kilku godzin. Nie każde poszukiwanie kończy się pozytywnie, ale nie ma co się poddawać. Jeśli poszukiwanie się nie powiedzie, otrzymamy trochę surowców. Następne smoki potrafią zbierać surowce takie jak drewno lub pokarm na przykład ryby.

Smoki powinny być karmione oraz regularnie trenowane, przez co zwiększona zostaje ich efektywność. Każdego smoka można umieścić na wyspie w dowolnym miejscu. Jednak liczba smoków na wyspę jest ograniczona. Ale nie ma co się martwić, możesz z czasem wykupić dodatkową wyspę. W grze głównym zadaniem jest rozwijanie miasta. Grę możesz pobrać w Google Play. Jeśli szukaj ciekawej gry o smokach – to ten tytuł sprawi Ci nie lada frajdę!

dowód działania

 

strefa pobierania
 

 

Poradnik jak pobrać plik, kliknij TUTAJ i przeczytaj instrukcję, którą stworzyliśmy dla Was 🙂

Jesteś zadowolony, że Dragons Rise of Berk Hack działa perfekcyjnie? Mamy prośbę do Ciebie.
Poleć nasz serwis innym swoim znajomym, dzięki temu możemy stale się rozwijać i robić to co lubimy!
Dziękujemy i życzymy miłej rozgrywki – Team xHacki.pl

7 Comments

  1. bezproblemowo hack działa na moim kompie dzieki 😛

  2. dziękuwka admini wszystko śmiga hehe

  3. dobre wykonanie i hack tez zajebiscie dziala

  4. no tak ma być dobre wykonanie przedewszystkim!! dzięki

  5. polecam, wszystko działa dzięki nie żałuje że pobrałem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *