5

Angry Birds Dream Blast Hack na monety

Angry Birds Dream Blast hack

W końcu Angry Birds Dream Blast Hack!

Dzisiaj jest ważny dzień, zarówno dla nas jak i użytkowników naszego serwisu. Opublikujemy w dzisiejszym artykule Angry Birds Dream Blast Hack. Program, który jest na komputery oraz urządzenia mobilne. Oprogramowanie działa perfekcyjnie i generuje błyskawicznie na konto nieograniczoną ilość monet, czyli bardzo cennej waluty. Artykuł zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej części krótko zrecenzujemy Angry Birds Dream Blast, a w drugiej części a dokładniej w strefie pobierania, będziesz mógł pobrać nasz program.

Angry Birds Dream Blast Hack

 

opis gry
Świat ptaków czeka na Ciebie!

Chyba każdy słyszał już o Angry Birds. Te ptaszki dosłownie podbiły cały świat, kogo byś nie spytał wie co to angry birds. Twórcy postanowili więc stworzyć grę, która niesamowicie wciąga.

Angry Birds Dream Blast zostało stworzone przez fińskie studio Rovio, posiadają oni ogromne doświadczenie w tworzeniu gier mobilnych. Angry Birds Dream Blast to gra logiczna. Akcja rozgrywa się w uniwersum złych ptaszków. Cała akcja toczy się na planszy wypełnionej śmiesznymi bańkami. Gra nie jest w ogóle skomplikowana, wystarczy przejść kilka poziomów by w całości zrozumieć tą grę. Jeśli chodzi o twórców czyli firme Rovio, mają oni ogromne doświadczenie w tworzeniu tego typu gier. Mają za sobą kilka produkcji Angry Birds, więc ich produkcje są bardzo dopracowane. Twórcy gry postawili na proste rozwiązania, ale gry w same w sobie są niesamowicie wciągające.

Angry Birds Dream Blast kody

Głównym zadaniem jest przebijanie tych banieczek, o tych samych kolorach. Z poziomu na poziom jest coraz trudniej, ponieważ mamy ograniczoną ilość ruchów. W grze zaskoczą nas na pewno unikalne kształty plansz i ciekawe cele. Twórcy gry stworzyli własną witrynę, na której możesz poczytać więcej o Angry Birds.

dowód działania

Efekt działania Angry Birds Dream Blast Hack!

 

strefa pobierania
 

 

Poradnik jak pobrać oprogramowanie z naszego serwisu, kliknij TUTAJ i przeczytaj krótką instrukcję 🙂

Jeśli wygenerowałeś monety dzięki naszemu programowi – mamy prośbę do Ciebie. Daliśmy Ci niesamowity program, który generuje prawdziwe monety – dlatego poleć nasz serwis innym swoim znajomym. Dzięki temu nasz serwis zyskuje reklamę – bardzo dziękujemy!

5 Comments

  1. wygenerowałem se to co chciałem w programie i w sumie też dodam komentarz dzieki panowie za robote

  2. bez kitu to działa POLECAM TEN HACK <3

  3. Było warto ściągnąć, all działa :PANOWIE

  4. TO CHYBA JEDYNA STRONA Z DZIALAJACYMI HACKAMI DZIĘKI PANOWIE!

  5. xD ale ten program jest zajebisty 1000/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *